Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro

Belangrijkste voorzieningen

  • 130 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    4-slaapkamer Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië appartementen bevinden zich op 16 minuten lopen van het San Marcoplein en bieden draadloos internet.

    Het appartement van 130 m² ligt in de Canal Grande wijk van Venetië en biedt snelle toegang tot de Basiliek van Santa Maria della Salute, die op 500 meter afstand ligt. Dit 2-badkamer appartement ligt op een korte afstand van de Brug Der Zuchten in Venetië. Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro appartement ligt op alleen 1 km verwijderd van Basiliek van San Marco en op 5 minuten loopafstand van Gallerie dell' Accademia.

    Dit appartement biedt uitzicht op de tuin en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Gasten die in Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eetgedeelte. Deze accommodatie is te bereiken binnen een paar straten van Venezia Piazzale Roma bushalte.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer027042LOC05322,IT027042B4H3FBW23T

    Kameropties bij Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië

    Dit appartement biedt uitzicht op de tuin en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Buitenkant foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Kamer foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Kamer foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Zakenleven foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Restaurant foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Mensen foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Kamer foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Macro Details foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Kamer foto Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië Macro Details foto
    Deluxe Appartement

    Grootte: 130 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Venetië Marco Polo
    14.7 km

    Treinstations (1)

    Stazione Santa Lucia
    1 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Rialtobrug
    350 m
    Peggy Guggenheim Collectie
    400 m
    Squero di San Trovaso
    400 m
    La Fenice - Opera van Venetië
    500 m
    San Marcoplein
    900 m
    Monumento a Daniele Manin
    950 m
    palais des doges
    950 m
    Brug der Zuchten
    1.1 km
    Marina di Venezia
    1.4 km
    Murano
    3.1 km
    Public beach
    4.5 km

    Gastbeoordelingen van Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro appartement?
      De grootte van Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro appartement is 130 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ca' Mainella Grand Canal View 4 Bedrooms In Dorsoduro Venetië